ייצוג בבתי המשפט

בדיוק כמו שעושים ניתוח אז הולכים למנתח, וכשרוצים לנהל חשבונות וכספים שוכרים רואה חשבון, כך בכל נושא משפטי, ובמיוחד בנושאים פליליים, יש חשיבות עצומה לשכירת עורך דין פלילי, שמתמחה ובקי בסוגיות האלה, על מנת שידע לשמור על זכויותיך ולהשיג עבורך את התוצאות המשפטיות הטובות ביותר.

החוק במדינת ישראל מתיר לאדם לייצג את עצמו בבית המשפט, אבל כדאי לזכור, שכל טעות או אי ידיעת החוקים על סעיפיהם, ואי הבנה משפטית, עלולים לגרום לאדם המייצג את עצמו הפסדים כספיים ניכרים, שלילת רישיון נהיגה ובתיקים פליליים – אובדן חירות ושנות מאסר בכלא – דבר שאין לו מחיר.

ישנם עניינים משפטיים בהם יש חובה על ייצוג על ידי עורך דין על פי חוק, למשל במידה והנאשם סובל מנכות שכלית העלולה להשפיע על שיקול דעתו במהלך המשפט, או במקרים בהם הנאשם מצוי במצב פיזי המקשה עליו להתבטא ולגולל את עמדתו באופן תקין, או במידה והנאשם הוא קטין.

משרד עורכי הדין מורן נירשברג-דרורי מתמחה בייצוג בבתי המשפט ובכלל זה במשפט פלילי, תוך שמירה בלתי מתפשרת על האינטרסים והזכויות של הלקוח, בניית אסטרטגיה משפטית מנצחת ומיקסום התוצאות המשפטיות בכל תיק ותיק. למשרדנו ותק וניסיון של מאות תיקים פליליים שהסתיימו בהצלחה.